Квартал «Левада» – ідеальне рішення для тих, хто не уявляє свого життя без міста, але цінує затишок тихих сімейних вечорів…

Про квартал

Квартал «Левада» – ідеальне рішення для тих, хто не уявляє свого життя без міста, але цінує  затишок тихих сімейних вечорів…

Квартал «Левада» – це новий житловий комплекс, розташований в одному з найкомфортніших для проживання мікрорайонів Івано-Франківська Каскад (вул. Стуса-Миколайчука).

Мікрорайон Каскад цінується франківчанами за комфорт та благоустрій, зручне транспортне сполучення з іншими мікрорайонами міста (автобусне та тролейбусне сполучення), розвинену соціально-економічну інфраструктуру (у мікрорайоні є, гімназія, три школи, три дитячі садки, підлітковий клуб, дві дитячі та доросла поліклініки, ДЮСШ, спорткомплекс, великий ринок «Східний», торгівельні центри «Арсен», «Епіцентр», «Велес», «Метро»). Проте, основна «родзинка» мікрорайону – це мальовничі Вовчинецькі гори та рекреаційна зона кришталево чистої гірської річки Бистриці Надвірнянської.

В будинку важливо все! В місці, де людина проводить більшу частину свого життя, ВАЖЛИВОЮ є кожна дрібниця. Архітектура, інженерія, планування – ПОВИННІ базуватись на тому, що шукають і про що мріють люди. Тільки керуючись таким принципом можна збудувати по-справжньому зручний і улюблений дім! Квартал «ЛЕВАДА» створюється саме так.
Задум проектувальників кварталу дуже простий: створити максимально затишний, безпечний, зручний УЛЮБЛЕНИЙ ДІМ!

ОСНОВНИМ МОТИВОМ купівлі житла у кварталі «Левада» є можливість одночасно користуватися зручностями міської інфраструктури та насолоджуватися перевагами життя на околиці, подалі від міської метушні та поблизу зеленої відпочинкової зони.

Упорядкована прибудинкова територія і внутрішня інфраструктура кварталу (дитячий і спортивний майданчики, новий впорядкований сквер, великий продуктовий магазин на території кварталу) розплановані з урахуванням сучасних стандартів житла комфорт класу, яке пропонує безцінне поєднання доступної ціни, високої якості і зручного розташування. Комфортність і безпеку проживання забезпечать відеоспостереження, достатня кількість гаражів і паркомісць.

Самі квартири також проектувалися з урахуванням сімейних цінностей, потреб і пріоритетів. Раціональні, зручні і просторі планування дозволять власникам створити гостинну і затишну атмосферу, втілити будь-які дизайнерські фантазії та інтер’єрні рішення.

Ергономічні однокімнатні та двокімнатні квартири стануть ідеальним варіантом для молодих сімей.

Для великих, що цінують особистий простір, сімей пропонуються просторі трьохкімнатні квартири. У всіх квартирах передбачені великі вікна, що роблять приміщення світлими і повітряними. З балконів і лоджій відкриваються приголомшливі краєвиди на Вовчинецькі гори та річку, а також на панораму міста та на затишне внутрішнє подвір’я. А господині, безумовно, оцінять великі сучасні кухні, сполучені з лоджією чи заскленим балконом,  та практичні службові приміщення.

Отже, квартал «ЛЕВАДА» пропонує:

  • сучасне житло комфорт класу у популярному мікрорайоні міста;
  • раціональне, зручне і просторе планування одно-, дво- та трьохкімнатних квартир з великою кухнею та вітальнею, просторим холом та панорамними вікнами;
  • доступну ціну в гривнях на комфортне житло в Івано-Франківську;
  • розумну вартість житла, яка не залежить від поверху помешкання;
  • програму розтермінування платежів, розраховану на строк до двох років;
  • вкласти свої заощадження в ліквідний актив (на сьогоднішній день саме нерухомість – найбільш надійний і вигідний інструмент інвестування в Україні);

ПРИДБАТИ УЛЮБЛЕНИЙ ДІМ та СТВОРИТИ ГОСТИННУ І ЗАТИШНУ АТМОСФЕРУ, ВТІЛИВШИ ВЛАСНІ  ДИЗАЙНЕРСЬКІ ФАНТАЗІЇ ТА ІНТЕР’ЄРНІ РІШЕННЯ!!!!


Галерея