РЕМОНТ-ЦЕ НЕ ТАК СТРАШНО: МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ: ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ - Левада

РЕМОНТ-ЦЕ НЕ ТАК СТРАШНО: МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ: ІННОВАЦІЙНІ РІШЕННЯ

Важливою частиною кожного інтер’єру, що кардинально змінює зовнішній вигляд приміщення, безперечно, є міжкімнатні двері. Сьогодні про класичні та інноваційні технології в індустрії міжкімнатних дверей.

Найчастіше про міжкімнатні двері згадують вже під кінець ремонту, однак такий підхід не є правильним. Потрібно заздалегідь продумати, як двері впишуться у інтер’єр, з огляду на існування багатьох чинників.

Класичним варіантом є дерев’яні двері. Вони екологічні і міцні, підійдуть для поціновувачів природної краси, створюють в будинку затишок і тепло. Сьогодні дерев’яні двері найчастіше виготовляються шляхом склеювання брусів таким чином, щоб волокна були спрямовані в різні сторони, використовуючи технологію високого тиску, що підвищує стійкість матеріалу до зміни температурного режиму. Однак, навіть тоді, оскільки дерев’яні двері не переносять підвищеної вологості, перш ніж проводить монтаж, двері залишають в приміщенні не менше ніж на 7 днів.

Популярними у даний час є розсувні двері, а також двері-купе і двері-гармошки, які виготовляють із пластику. Цей варіант є бюджетним і, водночас, дозволяє використовувати необмежені можливості для декору. Пластикові двері вологостійкі і не вимагають спеціального догляду. Розсувний механізм прихований усередині дверного полотна, що створює візуальну цілісність дверного блоку.

Останнім часом все частіше в якості матеріалу для виготовлення міжкімнатних дверей використовується скло. Такі вироби оригінальні і міцні. Особливу популярність вони завоювали у власників квартири в новобудові невеликої площі, адже двері зі скла візуально розширюють простір. Також вони не бояться підвищеної вологості, тому ідеально підходять для монтажу у ванній кімнаті.

Використання інноваційні «розумного» скла суттєво розширює можливості міжкімнатних дверей. Зокрема, електромонохромне скло дає можливість створення нових унікальних рішень в області дверних конструкцій. У будь-який момент «розумне» скління дасть змогу змінити ступінь прозорості по команді з пульта управління. Увесь секрет міститься в смарт-плівці, яка встановлюється між двома склопакетами. Вона має рідкокристалічний шар, його кристали при подачі електричного струму упорядковуються і розміщуються перпендикулярно до площини електромагнітного поля. Це робить скло прозорим. А при відключенні струму кристали розташовуються хаотично, в результаті чого скло стає матовим. Таким чином, можна задати бажаний рівень прозорості.

Досить актуальними зараз є алюмінієві двері. Окрім високих показників звукоізоляції, стійкості до зміни температур, хімічного впливу, вони не деформуються з часом, зберігаючи первісну форму. Як декор в алюмінієвих дверях найчастіше використовують вставки зі скла.

Інноваційними можуть бути і дверні конструкції. Винахід телескопічної дверної коробки став революційною подією в галузі міжкімнатних дверей. Їх використання виключає використання додаткової дошки, що істотно спрощує і здешевлює монтаж дверних блоків.

До появи роторних дверей власники невеликих квартир були змушені миритися з тим, що дверні конструкції займають дорогоцінні квадратні сантиметри. Ротодвері відкриваються в будь-якому напрямку, при цьому вони просто повертаються перпендикулярно до своєї осі і зсуваються в бік, висуваючись в отвір менше, ніж наполовину.

Ще одне незвичайне рішення – «замасковані» міжкімнатні двері. Завдяки інноваційним невидимим петлям вони повністю зливаються зі стіною і імітують її частину. А якщо суміжні приміщення оформлені в різній колірній гамі, то використовують двоколірні двері.

Таким чином, власник квартири в новобудові, спираючись при виборі підходящих міжкімнатних дверей на матеріал, який використовується для їх виробництва, а також на необхідну інноваційність може знайти варіант, що вдало вписується в будь-яке приміщення.